Żadnej strategii marketingowej nie da się zrealizować bez wykorzystania odpowiednich metod oddziaływania na osoby, które potencjalnie mogą być zainteresowane zakupem produktów lub usług konkretnej firmy. Wśród arsenału środków, z jakich można skorzystać w celu przykucia uwagi i zaciekawienia klientów oraz skłonienia ich do podjęcia działania jednym z najbardziej efektywnych, a przez to opłacalnych sposobów jest szeroko rozumiana reklama zewnętrzna. W Piasecznie zajęcie się wykonaniem liter, znaków przestrzennych, kasetonów świetlnych oraz totemów, pylonów czy tablic i siatek bannerowych oferuje 3D System, będąca producentem reklam świetlnych. Ważną częścią klasycznej reklamy outdoorowej jest także stosowanie grafik na pojazdach. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Mimo ogromnego rozwoju rynku reklamy internetowej wciąż niezbędne są również profesjonalne działania marketingowe podejmowane w świecie realnym. Jedną z opcji, która okazuje się konieczna w przypadku większości firm, zwłaszcza działających w branży usług oraz sprzedaży detalicznej jest prawidłowo opracowana i wyeksponowana w starannie dobranych miejscach reklama zewnętrzna. W Otwocku specjalistą w dziedzinie projektowania i wykonywania pylonów reklamowych jest 3D System, będąca producentem reklam świetlnych, zajmująca się również przygotowywaniem liter, znaków przestrzennych, kasetonów świetlnych oraz totemów, tablic i siatek bannerowych. Przekonajmy się, co warto wiedzieć o pylonach reklamowych.

Totemy i pylony – co warto o nich wiedzieć?

sobota, 17 grudzień 2022 08:57

 

Siedziba firmy powinna być prawidłowo oznakowana – jest to niezwykle istotna kwestia. Widoczne logo przyciąga klientów i stanowi formę reklamy zewnętrznej. W tym celu najczęściej wykorzystuje się pylony reklamowe, inaczej nazywane również totemami. Nazwa wzięła się od ich wyglądu i pełnionych funkcji. Pylony są wizytówką i świadczą o prestiżu firmy.

 

Litery przestrzenne to jedno z rozwiązań wykorzystywanych w reklamie zewnętrznej, które cieszy się niegasnącą popularnością. Ta trójwymiarowa forma reklamy może być wykonana praktycznie z każdego materiału. Do jej wyrobu wykorzystuje się między innymi styrodur, styropian, PCV oraz blachę aluminiową. Ta niezwykle efektowna, a przy tym trwała konstrukcja, świetnie sprawdzi się jako logo Twojej firmy lub jej dekoracja.

 

 

Dzisiaj marketing odgrywa ogromną rolę w zdobywaniu zasięgów oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Aby do nich dotrzeć, szczególnie w dużych miastach, należy korzystać z wszelkich możliwości promocyjnych – jedną z bardziej istotnych są nośniki reklamowe. Kaseton reklamowy w skuteczny sposób pomaga w budowaniu wizerunku marki, zwiększając jej znajomość wśród potencjalnych klientów. 

 

Marka, która posiada jedynie przykręcony mały napis na budynku, w gąszczu innych firm może być niewidoczna. Zatem jeśli chcesz wyróżnić się na tle innych działalności, powinieneś stosować wysoko estetyczne reklamy, które są nie tylko pomysłowe, ale również dobrze technicznie wykonane. Kaseton reklamowy w tym wypadku sprawdziłby się idealnie, ponieważ daje ogromne możliwości prezentacji. 

 

Firma 3D System w ramach swojej oferty może wykonać dowolne oznakowanie 3D na bazie materiałów jakim jest styropian i styrodur. Dowolnie wycięty kształt, liternictwo czy znak przestrzenny może stanowić oryginalny element dekoracyjny sklepu czy lokalu. Estetycznie pomalowany, wykończony dowolnym materiałem typu pleksi, pcv czy hips , ciekawie wyeksponowany daje gwarancję ciekawego efektu wizualnego przy małym nakładzie kosztów. Rozwiązanie to stwarza możliwość wykonania oznakowania w niemalże dowolnym kształcie, wielkości i kolorze…Poniżej przykłady…

Kompleksowa obsługa firm sieciowych

środa, 27 kwiecień 2016 07:00

Ponad 25 lat działalności w branży reklamowej zaowocowało wieloma realizacjami dla firm sieciowych… dla firm takich jak Euro Apteka, Apteka DOZ, Apteki 21, UTIS, GCF, Apteki Rodzinne, BoConcept, Flugger Farby, Black Red White, SJO EMPiK i SpeakUp, SMYK, RTV Euro AGD, Kakadu, Pizza Dominos, Subway, H&M  i innych wykonaliśmy i zamontowaliśmy wszelkiego typu oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne…od kliku do kilkudziesięciu realizacji , w zależności od zakresu i czasu współpracy…Wiedza i doświadczenie jakimi możemy wspomóc potencjalnego klienta to nasz atut…Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy litery przestrzenne oraz kasetony i pylony świetlne różnych typów, wolnostojące tablice informacyjne, banery, siatki promocyjne, grafikę na samochodach jak również prace konstrukcyjno-montażowe

Z podświetleniem i bez…

Firma 3D System wykonuje również wszelkiego typu oznakowanie z materiału jakim jest stal nierdzewna…blachę nierdzewną tniemy, spawamy, kleimy , grawerujemy, podświetlamy…wykonujemy w eleganckiej, prestiżowej formie  tabliczki,  litery, logotypy i znaki przestrzenne. Zastosowany materiał tj. stal nierdzewna szczotkowana czy stal nierdzewna polerowana to gwarancja zarówno efektownego wyglądu i estetyki jak również długoletnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne…Zapraszamy do zapoznania się z galerią…

Technologia LED, która z powodzeniem wyparła inne źródła światła , to teraz podstawowa forma podświetlenia liter blokowych, kasetonów świetlnych czy innych form przestrzennych czy reklamowych. Coraz wyższe parametry świetlne, stopień ochrony IP czy długa żywotność  w połączeniu z gwarancją sięgającą 5-7 lat, sprawia że diodowe źródło światła stało się bezkonkurencyjne w porównaniu z dotychczas stosowanymi rodzajami oświetlenia.
Ekologiczne, bo wykorzystuje do 80 % energii elektrycznej mniej niż tradycyjne źródła światła takie jak żarówki,  jarzeniówki czy neony…
Ekonomiczne, bo zapewniają zdecydowanie niższe zużycie energii, oszczędności w opłatach za zużycie prądu…

3DSystem - Litery przestrzenne

Ul. Aksamitna 16, 02-287 Warszawa, tel 22 391 52 20, gsm. 0-604 402 603 
e-mail biuro@3dsystem.eu

 

Wykonanie: Mizzo.pl - Strony Internetowe Warszawa

Plansza informacyjna PFR