czwartek, 01 luty 2024 14:53

Projektowanie efektywnych pylonów reklamowych

Mimo ogromnego rozwoju rynku reklamy internetowej wciąż niezbędne są również profesjonalne działania marketingowe podejmowane w świecie realnym. Jedną z opcji, która okazuje się konieczna w przypadku większości firm, zwłaszcza działających w branży usług oraz sprzedaży detalicznej jest prawidłowo opracowana i wyeksponowana w starannie dobranych miejscach reklama zewnętrzna. W Otwocku specjalistą w dziedzinie projektowania i wykonywania pylonów reklamowych jest 3D System, będąca producentem reklam świetlnych, zajmująca się również przygotowywaniem liter, znaków przestrzennych, kasetonów świetlnych oraz totemów, tablic i siatek bannerowych. Przekonajmy się, co warto wiedzieć o pylonach reklamowych.

Czym są pylony reklamowe?

Pylony reklamowe to odpowiedniki klasycznych szyldów, które jednak umieszczane są nie bezpośrednio na budynkach, a ustawiane w ich pobliżu. Najczęściej są to specjalne konstrukcje przestrzenne, na których eksponuje się znaki firm mających swe siedziby w konkretnym obiekcie. Można je spotkać m.in. przed biurowcami, placówkami handlowymi czy dużymi magazynami obsługującymi wiele różnych podmiotów. Nierzadko są podświetlane, choć nie jest to konieczne i nie stanowi reguły. Główną funkcją pylonów jest informowanie potencjalnych klientów o lokalizacji danego przedsiębiorstwa, są one również sposobem na wprowadzanie loga czy nazwy danej firmy do przestrzeni publicznej i wspomagają działania podejmowane w celu budowy rozpoznawalności i kształtowania świadomości marki.

Jak stworzyć efektowny pylon reklamowy?

Pylon reklamowy służy na ogół do umieszczania loga lub nazwy firmy. Sposobem na uzyskanie odpowiedniego efektu będzie prawidłowe dobranie rozmiarów i charakteru konstrukcji do miejsca, w jakim ma się ona znaleźć. Powinien być na tyle duży, by łatwo można go dostrzec, a jednocześnie musi mieć atrakcyjny kształt i oferować właściwą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne.

Ostatnio zmieniany czwartek, 29 luty 2024 14:58

3DSystem - Litery przestrzenne

Ul. Aksamitna 16, 02-287 Warszawa, tel 22 391 52 20, gsm. 0-604 402 603 
e-mail biuro@3dsystem.eu

 

Wykonanie: Mizzo.pl - Strony Internetowe Warszawa

Plansza informacyjna PFR